Magiczny Regulamin

Serdecznie witamy w internetowym sklepie magicznedopalacze.com

 

STRONA PRZEZNACZONA DLA OSÓB KTÓRE UKOŃCZYŁY 18 ROK ŻYCIA !!! Jeżeli nie spełniasz tych wymagań natychmiast opuść naszą stronę !!!

W naszym sklepie posiadamy różnego rodzaju produkty Research Chemicals zwane potocznie dopalaczami. Posiadają one bardzo mocną magiczną moc !!!

Pierwszy magiczny podpunkt : Paczki wysyłane są każdego dnia oprócz weekendów !

Drugi magiczny podpunkt : Paczki wysyłamy TYLKO po przedpłacie na podany rachunek bankowy.

Trzeci magiczny podpunkt : kontakt do nas [email protected]

Czwarty magiczny podpunkt : NIE WYSYŁAMY PACZEK ZA POBRANIEM POWÓD : BARDZO DUŻA ILOŚĆ NIE ODEBRANYCH PACZEK PRZEZ KLIENTÓW !!! SZANUJMY SWÓJ CZAS ORAZ SIEBIE NAWZAJEM !!!

Piąty magiczny podpunkt : Nie wysyłamy 2 czy 3 paczek na jeden adres, proszę składać jedno a konkretne zamówienie.

Szósty magiczny podpunkt : NUMER KONTA : 95 2490 0005 0000 4000 2324 3993

Siódmy magiczny podpunkt : Czas oczekiwania na paczkę to maksymalnie 3 dni robocze po otrzymaniu wpłaty pieniędzy na podane konto bankowe za złożone zamówienie.

PACZKI WYSYŁAMY NA TERENIE CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ. KOSZT WYSYŁKI 25ZŁ.

ZAMÓWIENIA ZA GRANICĘ SKŁADAMY DROGĄ E-MAIL. NAPISZ NAM TYLKO CZEGO POTRZEBUJESZ, JAKA ILOŚĆ, PODAJ DOKŁADNY ADRES : KRAJ , KOD POCZTOWY, ULICA , NUMER LOKALU , NUMER TELEFONU DODAJ DO TEGO KOSZT WYSYŁKI 25ZŁ, ZRÓB PRZELEW NA PODANE KONTO, W TYTULE WPISZ IMIĘ ORAZ NAZWISKO I OCZEKUJ NA PACZKĘ.

Paczki wysyłamy również na PACZKOMAT. Przy składaniu zamówienia w UWAGACH do zamówienia prosimy dopisać że jest to wysyłka na paczkomat oraz podać dokładny adres paczkomatu ! KOSZT WYSYŁKI TAKI SAM JAK ZA LIST PRIORYTETOWY 9ZŁ.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, posiadamy bardzo duży asortyment konkurencyjne ceny oraz pełną anonimowość u nas nigdy nie będziesz zawiedziony z otrzymanego towaru 🙂 !!!

Sklep Magiczne Kryształy z dopalaczami , odczynnikami Research Chemicals !